خدمات طراحی وب سایت
به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!
ماموریت ما طراحی سایت نیست ! ماموریت ما اطمینان از موفقیت شما در فضای وب است ، در اینفینیتی وب معتقدیم هر چیزی در دنیای وب به واسطه طراحی استاندارد و البته خلاقانه امکان‌پذیر است. نیازهای شما در فضای پر از فرصت اینترنت هر چه که باشد توسط متخصصین ما از لحظه ورود شما به دنیای تجارت الکترونیک تا هنگام رسیدن به موفقیت و ادامه آن پوشش داده خواهد شد. ما از جدیدترین و پیشرفته‌ترین ابزارها و متدولوژی‌های توسعه نرم افزار به منظور اطمینان از پاسخگویی مناسب به نیازهای شما استفاده میکنیم .
وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که ساخت وب سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در اینفینیتی وب به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.
مزایای داشتن وب سایت برای کسب و کار شما
آسان‌تر بفروشید
الکترونیکی شدن فرآیندهای ارایه خدمات و فروش محصولات، باعث افزایش میزان خرید مشتریان می‌شود و تاثیر مثبتی بر میزان وفاداری آنان خواهد داشت. خلاقیت در طراحی سایت و به روزرسانی محتوای آن، در تبدیل شدن مخاطبان و بازدیدکنندگان جدید به مشتری نهایی تاثیرگذار خواهد بود.
همیشه در دسترس باشید
مشتری یا بازدیدکننده وب سایت، می تواند خارج از ساعات کاری، برای مثال نیمه شب ساعت ۲ و یا کیلومترها دورتر از مقر کسب و کار شما، با مراجعه به وب سایت، به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کند. اطلاعات تجاری، لیست خدمات و محصولات خود را به صورت کامل وارد وب سایت کنید و در حالیکه کسب و کار شما بصورت آنلاین برپاست، شب را آسوده بخوابید.
مشتریان خود را افزایش دهید
بیش از ۵۵ میلیون نفر کاربر اینترنت در ایران، سه میلیارد نفر کاربر اینترنت در جهان و آمار رو به رشد استفاده از اینترنت، فرصت بی نظیری را برای معرفی کسب و کار، خدمات و محصولات در سطح ملی و جهانی فراهم کرده است. با یک وب سایت، تجارت شما در سراسر جهان قابل رؤیت خواهد بود.
از رقبایتان پیشی بگیرید
مخاطبان و بازدیدکنندگان وب سایت، به جای مراجعه فیزیکی و صرف زمان و هزینه بالا، ترجیح می‌دهند در منزل خود بنشینند و از طریق اینترنت نسبت به خدمات و محصولات، اطلاعات کسب کرده و خرید خود را انجام دهند. وب سایت کسب و کار شما، می‌تواند برگ برنده ویژه ای در بازار رقابتی تان باشد.
اعتبار برند خود را افزایش دهید
شما می‌توانید از طریق وب سایت به مشتریان خود بگویید که چرا شما سزاوار اعتماد آنها هستید. هوشمندی و خلاقیت در طراحی سایت و ارایه محتوای کاربردی مرتبط با حوزه تخصصی شما می‌تواند محبوبیت کسب و کارتان را افزایش دهد. به دنبال آن، اعتبار شرکت و محبوبیت برند تجاری شما نیز بیشتر می‌شود.
همراه مشتریان خود باشید
برقراری ارتباط کاربران، مخاطبان و مشتریان با پشتیبانان از طریق وب سایت شما، حس خوبی را در آن ها نسبت به کسب و کارتان ایجاد می‌کند. وجود راه ارتباطی، احساس دلگرمی بیشتری به آن ها می‌دهد. علاوه بر این، شما نیز با بازخوردهایی که از مخاطبان می‌گیرید، می‌توانید کسب و کار خود را بهبود بخشید.
فرآیند اجرای خدمات طراحی و توسعه سایت
1

بررسی هدف سایت

2

ساختار و طرح گرافیکی

3

تست محصول

4

کدنویسی

5

بارگذاری و پشتیبانی

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک سایت در راستای استراتژی برندینگ تعریف شده شرکت شما اجرا میشود تا علاوه بر یکپارچگی و انسجام برند در فضای آنلاین و آفلاین به یک عامل مهم در ایجاد تمایز و برتری برند شما نسبت به دیگر رقبا به حساب آید. ما گرافیک سایت را بصورت جداگانه با توجه به سناریو UI/UX تعریف شده برای پلتفرم های همراه طراحی میکنیم تا تجربه کاربری مناسبی را در پلتفرم های همراه ایجاد نماییم.

برنامه نویسی و توسعه

برنامه نویسی سایت پس از اتمام طرح گرافیک آن و مشخص شدن نیازها و امکانات اختصاصی سایت شما بر اساس آخرین متد و استانداردهای گوگل انجام می شود. برنامه نویسی سایت یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در اخذ رتبه بالا در گوگل، کاهش سرعت و ایندکس سریع سایت می باشد.

کنترل کیفیت

رزیابی و کنترل کیفیت سایت فرآیندی است که پس از اتمام طراحی و برنامه نویسی اجرا میشود.در این مرحله، کارایی و سرعت سایت در پلتفرم های همراه، رنکینگ سایت در گوگل و امنیت سایت توسط تیم فنی ما بررسی شده تا پروژه طراحی سایت جهت ارایه نهایی آماده شود.

آپلود و بهینه سازی

نسخه نهایی سایت پس از آنالیز کامل، منتشر و در فواصل زمانی مشخص اقدام به بررسی حجم ترافیک، کارایی، رفتار مخاطبین و افزایش UX سایت میکنیم تا وب سایت بعنوان یک مزیت رقابتی در پیشبرد برنامه های دیجیتال مارکتینگ شما به حساب آید.

آنالیز کسب و کار

طراحی اختصاصی سایت برای هر مشتری پس از ارزیابی کامل نیازها و اهداف بازاریابی و برندینگ شرکت آغاز میشود. آنالیز کامل کسب و کار، بازار هدف، رقبا و چشم انداز شما از برنامه هایی است که پیش از شروع طراحی و توسعه سایت و تدوین استراتژی مورد مطالعه قرار میگیرد.

استراتژی دیجیتال

پس از بررسی اطلاعات بدست آمده، ساختار اصلی سایت و سیستم های تعاملی و عناصر برندینگ سایت شما را تعریف میکنیم. هدف ما طراحی ساختاری است که همسو با دیگر استراتژی های دیجیتال مارکتینگ تدوین گردد تا وب سایت به یک ابزار استراتژیک و تکنیکال در پیشبرد اهدف بازاریابی تبدیل شود.

معماری محتوا

در فرآیند معماری محتوای سایت به بررسی جایگاه و موقعیت تمامی عناصر بصری و اطلاعات سایت و نحوه تعامل کاربر با آن میپردازیم. نمایش مناسب کالا و خدمات برند، مسیر حرکت کاربران و عناصر ارتباطی (CTA) از مواردی است که در این فاز تعیین و به صورت نقشه خطی برای بررسی دقیق با تیم های بازاریابی، به شما ارایه میشود.
استانداردهایی که در پروژه‌های طراحی سایت و توسعه وب رعایت می‌کنیم

سرعت و امنیت بالا

تمامی استانداردهای لازم برای ارتقای سرعت و تامین امنیت وب سایت شما در نظر گرفته می‌شود.

پشتیبانی قوی

همیشه در کنارتان هستیم تا پاسخگوی سوالاتتان باشیم و تغییرات مورد نیاز جدید را اعمال کنیم.

طراحی سایت کاربری

طراحان ما آماده هستند تا یک وب سایت زیبا، کاربردی و جذاب را برای کسب و کار شما طراحی کنند

امکانات پیشرفته

تمام آنچه که یک سایت خوب، از لحاظ کاربری و مدیریتی نیاز دارد در وب‌سایت شما تعبیه می‌شود.

پس در کسب و کار بی نهایت باش

و اما چه کسانی در اینترنت استعداد مشتری شدن در کسب و کار شما را دارند؟
میلیارد نفر کاربر اینترنت در جهان
3+
میلیارد نفر کاربر اینترنت در جهان
میلیون نفر کاربر اینترنت در ایران
55+
میلیون نفر کاربر اینترنت در ایران
می خوای تو فروشت به موفقیت اساسی برسی ؟ پس از مشاوره رایگان ما استفاده کن
یه پیشنهاد فوق العاده دارم برات !
نه نمی خوام
آره چرا که نه ! حتما
یا
در کسب و کار بی نهایت باش
پیشنهاد شما هنوز اینجاست