خدمات دیجیتال مارکتینگ ( بازاریابی اینترنتی و الکترونیکی )
اینفینیتی وب چطور در دیجینال مارکتینگ به شما کمک می کند؟
تبلیغات دیجیتال به معنی بازاریابی الکترونیک است که البته بدان بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ نیز گفته می شود. بازاریابی الکترونیک به نوعی بازاریابی اطلاق می گردد که با استفاده از ابزارهای دیجیتالی همانند رایانه های شخصی، تلفن های هوشمند، کنسول بازی و … انجام شود. همچنین بازاریابی دیجیتال در ادامه از طریق وب سایت، ارسال ایمیل و شبکه های اجتماعی و … عملیاتی می شوند. اگر شما صاحب یک کسب و کار باشید، باید با بازاریابی دیجیتال آشنا شوید. صاحبان مشاغل همواره سعی دارند در مکانهایی که مردم در آن هستند، حضور داشته باشند. امروزه با بالارفتن استفاده مردم از رسانه های دیجیتال، صاحبان مشاغل به دنبال حضور مستمر در این بازار تمام نشدنی هستند.
دغدغه اساسی کار و کسب ها، رسیدن به اهداف و نتایج مشخص شده در برنامه ریزی است و بسیاری از مشاورین غیر متخصص، صرفا اجرای کمپین ها (رسانه محور بودن یا خرید رسانه) را هدف اصلی پروژه می دانند در صورتی که در اینفینیتی وب رویکرد، داده محور و هدف، رسیدن به نتایج است و اینفینیتی وب متعهد است که این نتایج و اهداف را با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی اجرا نماید. تمرکز اینفینیتی وب در ۳ مورد است : 
۱- تحلیل دقیق، طراحی اهداف، تدوین استراتژی و تاکتیک 
۲- بهینه سازی بستر، رسانه ها و کانال های بازاریابی
۳- ایجاد لید و سرنخ فروش
فواید دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار شما
بیشتر و راحت تر بفروشید
وقتی بازدیدکننده تبلیغات شما را مشاهده می کند، می تواند تنها با چند کلیک و با مراجعه به وب سایت شما، اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورد و در نهایت در صورت تمایل محصول شما را خریداری کند. اما در روش سنتی مشتری در صورت تمایل باید به صورت فیزیکی در شعب فروش شما حضور یابد تا بتواند محصول دلخواه خود را خریداری کند.
تاثیر گذار باشید !
اگر شما اصول طراحی را در تبلیغات خود به درستی رعایت کرده باشید، کل کاربران اینترنت می توانند مخاطب تبلیغات شما باشند. درصورتیکه اگر از روش سنتی استفاده می کردید تنها در محدوده جغرافیای خاصی می توانستید تبلیغات کنید. شما در روش سنتی به هیچ وجه نمی توانید میزان اثربخشی تبلیغات خود را محاسبه کنید. اما در دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی می توانید میزان افرادی که بر تبلیغات، کلیک کرده اند را به راحتی محاسبه کنید و با ارزیابی آن، به بهبود تبلیغات خود کمک کنید و به دنبال آن میزان فروش و سود خود را افزایش دهید.
هزینه های بازاریابی خود را کاهش دهید
بازاریابی اینترنتی، هزینه های مربوط به کاغذ، پرینت و فرد تبلیغ کننده را از بین می برد. شما با استفاده از دیجیتال مارکتینگ می توانید با صرفه جویی در مصرف منابع مالی، در بخش های دیگر کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید. همچنین شبکه های اجتماعی، بستری رایگان و پرنفوذ برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی به شمار می روند.
تبلیغات را شخصی سازی کنید
تبلیغات شما می تواند متناسب با سلایق مخاطبانتان به صورت متفاوتی تهیه شود. شخصی سازی تبلیغات بر میزان اثربخشی آن می افزاید. شما می توانید با استفاده از اطلاعاتی که از حساب کاربری مشتریان خود دارید و یا با در نظر گرفتن بازخوردهایی که قبلا از آن ها گرفته اید، تبلیغات را به صورتی به نمایش بگذارید که مورد علاقه هر کاربر باشد. شخصی سازی به مشتری این حس را القا می کند که شما هوای مشتریان خود را دارید.
تبلیغات را به آسانی مدیریت کنید
اعمال تغییرات در روند تبلیغات اینترنتی با توجه به ماهیت دیجیتالی بودن آن به آسانی صورت می گیرد. برای مثال ممکن است پس از ارزیابی متوجه شوید که رنگ بکاربرده شده از محصول در تبلیغات، طرفدار زیادی ندارد، به راحتی می توانید تغییرات لازم را اعمال کنید و بازخورد بهتری بگیرید.
و اما خدمات دیجیتال مارکتینگ در اینفینیتی وب
تبلیغات گوگل ادز
با تبلیغ گوگل، در لحظه چند برابر می‌فروشید!
اعمال تغییرات در روند تبلیغات اینترنتی با توجه به ماهیت دیجیتالی بودن آن به آسانی صورت می گیرد. برای مثال ممکن است پس از ارزیابی متوجه شوید که رنگ بکاربرده شده از محصول در تبلیغات، طرفدار زیادی ندارد، به راحتی می توانید تغییرات لازم را اعمال کنید و بازخورد بهتری بگیرید.
رپورتاژ خبری
رپورتاژ آگهی یعنی با ۱ تیر ۲ نشان بزنید: بیشتر شناخته شدن + افزایش رتبه گوگل
رپورتاژ خبری یا همان رپورتاژ آگهی، یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌های شما در دنیای اینترنت است. با انتشار یک رپورتاژ خبری خوب در سایت‌های معتبر، نه تنها آگاهی کاربران نسبت به کسب و کار شما بیشتر می‌شود، بلکه بک لینک هایی دریافت می‌کنید که در افزایش رتبه گوگل (و بهبود سئو) شما تاثیر چشم‌گیری خواهند داشت. نوین می‌تواند در انتشار رپورتاژ شما با قیمت بهتر و تاثیرگذاری بیشتر همراهتان باشد.
تبلیغات کلیکی (Pay Per Click)
به ازای هر کلیک بر روی تبلیغ خود در سایت‌ها و اپ‌های ایرانی هزینه بپردازید
تبلیغات کلیکی در بین برندها و بازاریابان دارای محبوبیت بسیاری است. این موضوع دو دلیل دارد. اول اینکه به شما اجازه می‌دهد به مجموعه‌ای وسیع از وب‌سایت‌های فارسی دسترسی داشته باشید و تبلیغ خود را در آنها نمایش دهید. دلیل دوم هم این است که تنها به ازای کلیک هزینه پرداخت خواهید کرد که یعنی برای کسانی که وارد وب‌سایت شما شده‌اند. تیم نوین می‌تواند در مدیریت یک بازاریابی کلیکی قوی و مقرون به صرفه به شما کمک کند و همراه شما باشد.
تبلیغات بنری
یک راه خوب برندینگ، تبلیغ بنری ثابت در وب‌سایت‌های مطرح ایرانی است
تبلیغات بنری هنوز هم به عنوان یکی از پر استفاده‌ترین روش‌های تبلیغاتی مطرح است. چرا که این نوع تبلیغات همیشه در معرفی و مطرح کردن نام یک برند در فضای اینترنت موثر است. با بکارگیری درست این روش تبلیغاتی و طراحی یک بنر جذاب و متقاعدکننده می‌توانید کاربران بیشتری را به سمت برند خود هدایت کنید و در نهایت به تعداد مشتریان خود بیفزایید. ما آماده هستیم تا تبلیغات بنری شما را به بهترین شکل پیاده نماییم.
بازاریابی و تبلیغات پیامکی
یک پیام کوتاه، سریع و تاثیرگذار به مخاطبان خود بفرستید
پیامک در کسری از ثانیه به دست مخاطب می‌رسد، خواندن آن وقت زیادی از مخاطب نمی‌گیرد و تمام گوشی‌ها نیز از آن پشتیبانی می‌کنند. تمام این موارد در کنار یکدیگر باعث شده تا این ابزار ساده، تبدیل به یکی از بهترین گزینه‌‎های شما برای تبلیغات و ارتباط با مشتریان شود. ملی‌ پیامک یک سامانه پیامکی است که به عنوان همکار نوین، تمام خدمات پیامکی لازم را به شما ارائه خواهد داد.
بازاریابی و تبلیغات ایمیلی
ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه به بانک های ایمیل به روز تاثیرگذار است!
ایمیل یک ابزار ارتباطی است که از ابتدای ظهور اینترنت مطرح شد و تاکنون توانسته جایگاه خود را در بین ما حفظ نماید. اکثر مردم ایمیل های خود را به طور مداوم چک می‌کنند. پس کافیست ایمیل شما بتواند توجه آنها را جلب نماید و به محصولات / خدمات شما نیاز داشته باشند. نوین می‌تواند در ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه شما به بانک‌های ایمیل به روز و طبقه‌بندی شده همراهتان باشد.
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
از طریق رسانۀ مورد علاقۀ مشتریان با آنها ارتباط برقرار کنید!
شبکه‌های اجتماعی دیگر تبدیل به بخشی از زندگی روزمرۀ بسیاری از ما شده‌اند. ما از طریق این شبکه‌ها اخبار روز را دنبال می‌کنیم، مطالب مورد علاقۀ خود را می‌خوانیم و با دوستان خود در ارتباط هستیم. بنابراین این شبکه‌ها می‌توانند فرصتی خوب برای برندهای تجاری ایجاد نمایند تا نام خود را در ذهن کاربران حک نمایند و با آنها یک رابطۀ دوستانه برقرار کنند. تبلیغ شما بروی صفحات فارسی این شبکه‌ها می‌تواند تاثیر بسزایی در درآمدتان داشته باشد.
تبلیغات اپلیکیشن در گوگل ادز
با استفاده از گوگل ادز تعداد نصب اپلیکیشن خود را چند برابر کنید
قطعاً مهم‌ترین چالش پس از طراحی اپلیکیشن، افزایش تعداد کاربران آن است. امکانات فوق‌العاده گوگل ادز به شما اجازه می‌دهد تا به هدفمندترین شکل ممکن اپلیکیشن خودتان را تبلیغ کنید. تجربه به ما نشان داده که با یک مدیریت اصولی، هزینۀ نصب اپلیکیشن از طریق گوگل ادز بسیار کمتر از سایر روش‌ها خواهد بود. البته ابتدا لازم است اپلیکیشن خود را در پلی استور گوگل بارگذاری کنید. پس از آن، همه چیز را به کارشناسان نوین بسپارید و شاهد افزایش کاربران اپلیکیشن خود باشید.
و در نهایت دیجیتال مارکتینگ جادوی توسعه و فروش فوق العاده در کسب و کار شماست 
و اما با تنوع خدمات مشاوره اینفینتی وب کسب وکار خود را تضمین کنید
برندینگ و هویت تجاری
100%
تجربه کاربری (UX)
100%
بازاریابی شبکه های اجتماعی
100%
طراحی محصول و خدمات
100%
سئو و بهینه سازی
100%
ابزارهای بازاریابی دیجیتال
100%
تبلیغات اینترنتی
100%
بازاریابی محتوا
100%
تحلیل و توسعه
100%

پس در کسب و کار بی نهایت باش

می خوای تو فروشت به موفقیت اساسی برسی ؟ پس از مشاوره رایگان ما استفاده کن
یه پیشنهاد فوق العاده دارم برات !
نه نمی خوام
آره چرا که نه ! حتما
یا
در کسب و کار بی نهایت باش
پیشنهاد شما هنوز اینجاست